Vremenska prognoza - Koča Berta / Bertahütte
Vremenska prognoza Koča Berta / Bertahütte:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 75% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Koča Berta / Bertahütte. Koča Berta / Bertahütte je planinarska kuća u gorju Karavanke (
Austrija) na visini 1527 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Belska planina (Svečica),
Dovje,
Faakersee,
Golf Velden Wörthersee,
Gozd - Martuljek,
Hrušica,
Jesenice,
Jezero Jasna,
Kepa,
Koča na Golici,
Kranjska Gora (Brsnina),
Kranjska Gora (vrtljiva kamera),
Mojstrana (cesta v Vrata),
Schlosshotel Velden,
Velden - Vrbsko jezero,
Velden am Wörthersee,
Velden na Wörthersee,
Villach
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici