Vremenska prognoza - Königsberg
Vremenska prognoza Königsberg:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Königsberg. Königsberg je planina u gorju Brda istočno od Mure (
Austrija) na visini 462 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Aussichtsturm, Weinwarte St. Peter,
Bad Gleichenberg,
Gederovci,
Klöchberg,
Kuzma,
Lomanoše,
Obstbau Haas,
Radgonski grad,
Schloss Kapfenstein,
Straden - Saziani,
Tieschen
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici