Vremenska prognoza - Krempa
Vremenska prognoza Krempa:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Krempa. Krempa je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 944 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici