Vremenska prognoza - Krniška gora / Garnitzenberg
Vremenska prognoza Krniška gora / Garnitzenberg:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,75 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,67 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,05 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,12 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,15 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,15 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 88% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Krniška gora / Garnitzenberg. Krniška gora / Garnitzenberg je planina u gorju Karnijske Alpe (
Austrija,
Italija) na visini 1950 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Gartnerkofel,
Gitschtal - Weißbriach,
Gostionica Waldemar / Hermagor,
Hermagor Pressegger See,
Krniške skale / Gartnerkofel,
Mokrine / Nassfeld (Tressdorfer Höhe),
Nassfeld,
Nassfeld Straße,
Skijalište Weißbriach – Berggeisthütte,
Tressdorfer Hohe,
Trogkofel,
Zweikofel
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici