Vremenska prognoza - Kula (Omiška Dinara)
Vremenska prognoza Kula (Omiška Dinara):
Ažurirano: 13. 05. 2026 02:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,51 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,12 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,02 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,02 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 48% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Kula (Omiška Dinara). Kula (Omiška Dinara) je planina u gorju Biokovo i Dalmacija (
Hrvatska) na visini 863 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici