Vremenska prognoza - Laserzwand
Vremenska prognoza Laserzwand:
Ažurirano: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,85 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,87 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,55 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,07 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 4,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 4,25 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 2,57 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,55 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,32 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,12 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,07 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 55% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Laserzwand. Laserzwand je planina u gorju Lienški Dolomiti (
Austrija) na visini 2614 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Dolomitenhütte,
Ederplan,
Faschingalm - Zettersfeld,
Frohn,
Gailberg,
Iselsberg,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Liesing im Lesachtal (Plassegge),
Oberdrauburg,
Obertilliacher Bergbahnen,
Prelaz Ziljski Vrh / Gailbergsattel,
Winklern,
Zettersfeld
Planine u okolici
km:
Daumen (2720m),
Galitzenspitzen (2710m),
Große Gamswiesenspitze (2488m),
Große Sandspitze (2772m),
Instein Alm (1669m),
Karlsbader Hütte (2261m),
Kleine Gamswiesenspitze (2454m),
Kleine Laserzwand (2568m),
Laserzkopf (2718m),
Schöttnerspitze (2633m),
Teplitzer Spitze (2613m)
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici