Vremenska prognoza - Leisacher Alm
Vremenska prognoza Leisacher Alm:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,09 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,28 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,02 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,82 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,04 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Leisacher Alm. Leisacher Alm je planina u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 2350 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici