Vremenska prognoza - Leitenalm
Vremenska prognoza Leitenalm:
Ažurirano: 15. 05. 2026 12:23
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,38 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,55 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,55 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,28 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,01 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 21% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Leitenalm. Leitenalm je planina u gorju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 1520 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici