Vremenska prognoza - Linderhütte
Vremenska prognoza Linderhütte:
Ažurirano: 31. 05. 2026 12:41
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,61 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,57 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 5,61 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 5,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,21 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,21 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,06 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 2,81 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Linderhütte. Linderhütte je bivak u gorju Lienški Dolomiti (
Austrija) na visini 2683 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici