Vremenska prognoza - Lopar
Vremenska prognoza Lopar:
Ažurirano: 3. 05. 2026 06:32
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,79 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,79 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,19 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,19 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,22 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Lopar. Lopar je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 303 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Ankaran,
Beka,
Bertoki,
Dekani,
Dragonja,
Grmada (Slavnik),
Izola,
Izola (Belvedere),
Jagodje,
Kaštel,
Katinara,
Koper,
Koper (marina),
Koper (Markovec),
Koper (panoramski pogled),
Kozina,
Krvavi Potok,
Lazaret,
Slavnik,
Spodnje Škofije,
Stepani,
Veli Mlun,
Viadukt Črni Kal
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici