Vremenska prognoza - Lovačka koliba Urška
Vremenska prognoza Lovačka koliba Urška:
Ažurirano: 2. 05. 2026 02:14
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,93 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,35 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,28 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,13 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Lovačka koliba Urška. Lovačka koliba Urška je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 908 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici