Vremenska prognoza - Malvuerich Alto
Vremenska prognoza Malvuerich Alto:
Ažurirano: 13. 05. 2026 22:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 5,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,55 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,55 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,45 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 65% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Malvuerich Alto. Malvuerich Alto je planina u gorju Karnijske Alpe (
Italija) na visini 1899 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici