Vremenska napoved - Mitterstein
Vremenska prognoza Mitterstein:
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,5 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,34 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,09 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Vremenska prognoza za lokacijo Mitterstein. Mitterstein je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 2097 metara nadmorske visine.
Web kamere v okolici
km:
Dachstein West (Edtalm),
Dachstein West (Gosau),
Dachstein West (Mittertal),
Dachstein West (Sommeraualm),
Dachstein West (Sonnenalm),
Dachstein West (Steuer),
Dachstein West - Donnerkogelbahn,
Filzmoos,
Filzmoos (Papageno Bergstation),
Filzmoos (Papageno Talstationsgebäude),
Forstau (Bergstation Vorderfager),
Gasselhöh Hütte,
Gosau,
Hallstatt,
Hochwurzen (Schladming-Dachstein),
Hornspitz,
Hornspitz Mitte - Dachstein West,
Hunerkogel (Dachstein),
Krippenstein (Salzkammergut),
Lärchkogel,
Obertraun (Krippenstein Bergstation 4SL),
Planai (Schladming),
Radstadt,
Ramsau,
Reiteralm,
Reiteralm (Gasselhöh Hütte),
Rossbrand,
Russbach (Dachstein West - Edtalm),
Russbach (Dachstein West - Snowpark),
Russbach - Hornspitz,
Schladming (Hopsi Express Talstation),
Schladming (Pichl - Reiteralm),
Schladming (Planai Bergstation II),
Simonyhütte - Hoher Dachstein,
Zwieselalm
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici