Vremenska prognoza - Monte Cavallo / Rosskofel
Vremenska prognoza Monte Cavallo / Rosskofel:
Ažurirano: 17. 04. 2026 21:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,02 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,6 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,2 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,52 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,52 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,25 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,12 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 56% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Monte Cavallo / Rosskofel. Monte Cavallo / Rosskofel je planina u gorju Karnijske Alpe (
Italija) na visini 2240 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici