Vremenska prognoza - Monte Cecido / Reiterkarspitz
Vremenska prognoza Monte Cecido / Reiterkarspitz:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 2,77 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 24% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,02 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,53 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,98 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 3,34 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 3,14 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,77 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,19 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,91 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 2,11 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 2,11 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Monte Cecido / Reiterkarspitz. Monte Cecido / Reiterkarspitz je planina u gorju Karnijske Alpe (
Austrija,
Italija) na visini 2422 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici