Vremenska prognoza - Monte Volaia / Wolayer Kopf
Vremenska prognoza Monte Volaia / Wolayer Kopf:
Ažurirano: 14. 05. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 5,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 4,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,21 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,94 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,54 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 14% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Monte Volaia / Wolayer Kopf. Monte Volaia / Wolayer Kopf je planina u gorju Karnijske Alpe (
Austrija,
Italija) na visini 2470 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici