Vremenska prognoza - Obeležje v bližini najdišča Ötzija
Vremenska prognoza Obeležje v bližini najdišča Ötzija:
Ažurirano: 14. 05. 2026 21:51
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,25 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,77 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,72 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,1 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,07 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,02 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,1 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,1 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Obeležje v bližini najdišča Ötzija. Obeležje v bližini najdišča Ötzija je planina u gorju Otztalske Alpe (
Italija) na visini 3210 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Grawand (Schnalstaler Gletscherbahn),
Hintere Hintereisspitze,
Karlesjoch,
Kaunertal (Weissseejochbahn Bergstation),
Kaunertaler Gletscher,
Pitztaler Gletscher,
Rifugio Lazaunhutte,
Schnals (Kurzras - Maso Corto),
Schnalstal,
Schnalstal - Val Senales,
Schnalstaler Gletscher,
St. Leonhard im Pitztal - Pitztaler Gletscher - Das Café 3.440,
Tisenjoch - Giogo di Tisa,
Vent,
Weißkugel in Langtaufererspitze
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici