Vremenska prognoza - Oberdraßnitzer Alm
Vremenska prognoza Oberdraßnitzer Alm:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 3,77 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 26% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 2,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,37 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 2,25 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Oberdraßnitzer Alm. Oberdraßnitzer Alm je planina u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 1670 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici