Vremenska prognoza - Oberer Landawirsee
Vremenska prognoza Oberer Landawirsee:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 3,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,2 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,45 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,85 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Oberer Landawirsee. Oberer Landawirsee je jezero u gorju Nizke Ture (
Austrija) na visini 2047 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Fanningberg,
Fanningberg,
Gamsleiten,
Gasselhöh Hütte,
Grünwaldkopf (Obertauern),
Hauser Kaibling,
Hochalmkopf (Obertaueren),
Hochwurzen,
Hochwurzen (Schladming-Dachstein),
Hundsfeldsee - Obertauern,
Lärchkogel,
Obertauern,
Obertauern (FlyingCam),
Obertauern (Plattenkar),
Obertauern (Zehnerkar),
Obertauern - Schaidberg,
Obertauern - Zehnerkar,
Planai (Schladming),
Reiteralm,
Reiteralm (Gasselhöh Hütte),
Schladming (Hopsi Express Talstation),
Schladming (Planai Bergstation II),
Seekar (Hundeskogel),
Seekarspitz,
Seekarspitze
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici