Vremenska prognoza - Oberer Wildenkarsee
Vremenska prognoza Oberer Wildenkarsee:
Ažurirano: 14. 05. 2026 06:29
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,35 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,21 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 3,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,28 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,07 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,07 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,07 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,01 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,21 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Oberer Wildenkarsee. Oberer Wildenkarsee je jezero u gorju Nizke Ture (
Austrija) na visini 2053 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici