Vremenska prognoza - Obirska planina
Vremenska prognoza Obirska planina:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 4,21 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 35% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 3,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 3,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 2,58 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Obirska planina. Obirska planina je planina u gorju Karavanke (
Austrija) na visini 1272 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Apače / Abtei,
Dobrla vas / Eberndorf,
Jezerski vrh,
Klopinjsko jezero / Klopeiner See,
Logarska dolina,
Obir,
Pavličev Vrh / Paulitschsattel,
Radiše / Radsberg,
Sele / Zell,
Zablaško jezero / Turnersee,
Železna Kapla / Bad Eisenkappel,
Zgornje Jezersko
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici