Vremenska prognoza - Olperer
Vremenska prognoza Olperer:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -15 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -16 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -16 °C |
| 0,13 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -16 °C |
| 0,06 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,01 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0,03 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,18 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,1 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,06 |
| 97% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Olperer. Olperer je planina u gorju Zillertalske Alpe (
Austrija) na visini 3476 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Eggalm,
Gamshütte - Tristner,
Gefrorene-Wand-Spitzen,
Madseit - Tuxertal,
Navis (Peer Alm Hochleger),
Pfitsch (Kematen – Grube),
Schlegeis Stausee,
Schmirn (Gasthaus Olpererblick),
Sommerbergalm,
Tristner - Ginzling,
Tuxer Ferner Haus
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici