Vremenska prognoza - Otliško okno
Vremenska prognoza Otliško okno:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 5,66 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 4,5 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 36% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 9% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,46 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 2,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,79 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,16 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,23 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 2,43 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 3,86 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 4,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 7,43 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 7,43 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 5,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 3,56 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 5,26 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 5,26 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 2,03 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Otliško okno. Otliško okno je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 800 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Ajdovščina,
Branik,
Col,
Col,
Črni vrh nad Idrijo,
Dolenje,
Idrija,
Idrija (Mestni trg),
Idrija - Godovic, Zala,
Javornik,
Lokve,
Lokve,
Mlake,
Mrzli Log,
Otlica,
Podnanos,
Selo,
Štanjel,
Štanjel (Ferrarijev vrt),
Trnovo pri Gorici,
Vipava,
Vipavski Križ,
Vojsko,
Zala
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici