Vremenska prognoza - Pašnik Lipovec
Vremenska prognoza Pašnik Lipovec:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,26 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 5,33 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 3,79 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,79 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Pašnik Lipovec. Pašnik Lipovec je planina u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 790 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Blagovica,
Kompolje,
Kresnice,
Limbarska gora,
Limovce,
Lukovica,
Mali Hrib,
Motnik,
Planinski dom Ušte - Žerenk,
Prelaz Črnivec,
Špitalič,
Trojane,
Trojane,
Vransko
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici