Vremenska prognoza - Pfannspitze / Cima Vanscuro
Vremenska prognoza Pfannspitze / Cima Vanscuro:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,11 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,75 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,2 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 2,11 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 3,68 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,13 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,04 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,24 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,22 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,13 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,01 |
| 80% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Pfannspitze / Cima Vanscuro. Pfannspitze / Cima Vanscuro je planina u gorju Karnijske Alpe (
Austrija,
Italija) na visini 2678 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Alta Pusteria,
Hochpustertal,
Hotel Dolomitenhof / Sexten,
Kartitsch - St. Oswald,
Monte Elmo / Helm,
Moos - Moso,
Moso / Moos (Stiergarten),
Obertilliacher Bergbahnen,
Padola (Talstation Padola),
Passo Monte Croce / Kreuzbergpass,
Rifugio Pendio Monte Elmo,
Sesto - Južna Tirolska,
Sexten (Bergstation Hasenköpfl),
Sexten (Kabinenbahn Signaue),
Sexten (Rotwand Bergstation),
Sexten (Waldheimlifte),
Sillian
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici