Vremenska prognoza - Planina Korošica
Vremenska prognoza Planina Korošica:
Ažurirano: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,23 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,63 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,63 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,13 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 61% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Planina Korošica. Planina Korošica je planinarska kuća u gorju Karavanke (
Slovenija) na visini 1554 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Begunjščica,
Belska planina (Svečica),
Bodental/Žabnica,
Brezje,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dom na Zelenici,
Dom pod Storžičem,
Koča na Dobrči,
Kriška gora,
Lesce,
Ljubelj,
Moste,
Podljubelj,
Podtabor,
Podvin,
Prešernova koča na Stolu,
Sele / Zell,
Tržič,
Zelenica,
Zgornje Duplje
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici