Vremenska prognoza - Planina Prihod
Vremenska prognoza Planina Prihod:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,06 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,33 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,96 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,96 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Planina Prihod. Planina Prihod je planina u gorju Škofjeloško, Cerkljansko hribovje i Jelovica (
Slovenija) na visini 1017 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bled,
Blejsko jezero,
Bohinjska Bistrica,
Brezje,
Brunarica Dražgoše,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dražgoše,
Jesenice,
Kobla,
Koča na Dobrči,
Kravja Črna gora,
Lesce,
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Petrovo Brdo,
Podnart,
Podtabor,
Podvin,
Pokljuka,
Prešernova koča na Stolu,
Ratitovec,
Rudno,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Viševnik,
Zgornja Sorica,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici