Vremenska prognoza - Planina Spodnja Dolga njiva
Vremenska prognoza Planina Spodnja Dolga njiva:
Ažurirano: 27. 04. 2026 12:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Planina Spodnja Dolga njiva. Planina Spodnja Dolga njiva je planinarska kuća u gorju Karavanke (
Slovenija) na visini 1400 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Apače / Abtei,
Begunjščica,
Bodental/Žabnica,
Dom na Zelenici,
Dom pod Storžičem,
Grintovec,
Jezerski vrh,
Koča na Dobrči,
Kokrsko sedlo,
Kriška gora,
Ljubelj,
Obir,
Pavličev Vrh / Paulitschsattel,
Podljubelj,
Sele / Zell,
Tržič,
Zelenica,
Železna Kapla / Bad Eisenkappel,
Zgornje Jezersko
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici