Vremenska prognoza - Polinik
Vremenska prognoza Polinik:
Ažurirano: 14. 05. 2026 16:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 3,59 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 3,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,96 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,19 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,39 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,16 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,16 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 69% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Polinik. Polinik je planina u gorju Karnijske Alpe (
Austrija) na visini 2332 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici