Vremenska prognoza - Ribenska planina
Vremenska prognoza Ribenska planina:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,24 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,19 |
| 88% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Ribenska planina. Ribenska planina je planina u gorju Škofjeloško, Cerkljansko hribovje i Jelovica (
Slovenija) na visini 965 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bled,
Blejsko jezero,
Bohinjska Bistrica,
Brezje,
Brunarica Dražgoše,
Dražgoše,
Jesenice,
Kobla,
Koča na Dobrči,
Kravja Črna gora,
Lesce,
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Petrovo Brdo,
Podnart,
Podtabor,
Podvin,
Pokljuka,
Prešernova koča na Stolu,
Ratitovec,
Rudno,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Zgornja Sorica,
Zgornje Duplje,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici