Vremenska prognoza - Rifugio Marinelli
Vremenska prognoza Rifugio Marinelli:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,26 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 38% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,79 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,26 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,89 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,96 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,96 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 3,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 3,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 3,39 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,59 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,89 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,89 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Rifugio Marinelli. Rifugio Marinelli je planinarska kuća u gorju Karnijske Alpe (
Italija) na visini 2122 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici