Vremenska prognoza - Rifugio Som Picol
Vremenska prognoza Rifugio Som Picol:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 55% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 1% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,59 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,96 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Rifugio Som Picol. Rifugio Som Picol je planinarska kuća u gorju Karnijske Alpe (
Italija) na visini 1466 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici