Vremenska prognoza - Rinnenspitze
Vremenska prognoza Rinnenspitze:
Ažurirano: 17. 05. 2026 02:29
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 1,09 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,18 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,27 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,24 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,35 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,12 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,12 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,12 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,39 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,39 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,06 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Rinnenspitze. Rinnenspitze je planina u gorju Stubaierske Alpe (
Austrija) na visini 3003 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Becherhaus - Rifugio Gino Biasi al Bicchiere,
Bockkogel - Schrankogel,
Bremer Hütte,
Daunjoch,
Eisgrat (Stubaier Gletscher),
Elfer,
Krinnenkopf,
Längenfeld,
Mitterjoch (Fulpmes),
Neustift (Fernau Bergstation),
Neustift (Fernau Mittelstation),
Neustift (Murmele Bergstation),
Neustift (Schaufeljoch Bergstation),
Neustift - Hochstubai (Übungsland Krössbach),
Neustift i. St. - Neustift,
Niederthai - Langlaufzentrum Niederthai,
Oberissalm u Stubaier Oberbergtal,
Schlick 2000,
Schlick 2000 (Kreuzjoch),
Sulzkogel,
Umhausen (Hotel Tauferberg),
Volderau,
Wannenkogel
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici