Vremenska prognoza - Robniške peči
Vremenska prognoza Robniške peči:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 8,96 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 3,39 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 3,39 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 2,23 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Robniške peči. Robniške peči je planina u gorju Karavanke (
Slovenija) na visini 1323 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Dom pod Storžičem,
Grintovec,
Jezerski vrh,
Kamniško sedlo,
Kokrsko sedlo,
Kriška gora,
Krvavec,
Krvavec (vrtljiva kamera),
Logarska dolina,
Obir,
Pavličev Vrh / Paulitschsattel,
Podljubelj,
Sele / Zell,
Tržič,
Veliki Zvoh,
Železna Kapla / Bad Eisenkappel,
Zgornje Jezersko
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici