Vremenska prognoza - Rothaidenhütte
Vremenska prognoza Rothaidenhütte:
Ažurirano: 16. 05. 2026 12:08
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,27 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 3,71 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,68 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,68 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,67 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,43 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Rothaidenhütte. Rothaidenhütte je planinarska kuća u gorju Lavanttalske Alpe (
Austrija) na visini 1836 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici