Vremenska prognoza - Sackwiesensee
Vremenska prognoza Sackwiesensee:
Ažurirano: 13. 05. 2026 22:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,63 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 2,21 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,53 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,64 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,31 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Sackwiesensee. Sackwiesensee je jezero u gorju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 1414 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici