Vremenska prognoza - Säuleck
Vremenska prognoza Säuleck:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 3,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 0,3 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 4,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,91 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 1,69 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 2 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 2,39 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 2,39 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,19 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Säuleck. Säuleck je planina u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 3086 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici