Vremenska prognoza - Schartenkopf
Vremenska prognoza Schartenkopf:
Ažurirano: 19. 05. 2026 06:16
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,33 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,01 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,66 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,36 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,81 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 17% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Schartenkopf. Schartenkopf je planina u gorju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 2308 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Aberg (Abergalm),
Aberg - Maria Alm,
Dienten - Hochkönig,
Funtenseetauern,
Hintersee,
Hochkönig,
Jenner (Königsee),
Jenner - Hohes Brett,
Jenner am Königssee,
Kärlinger Haus - Funtensee,
Kehlbach (Sommerrodelbahn),
Leogang,
Maishofen,
Maishofen Sausteige,
Maria Alm,
Maria Alm (Aberg),
Maria Alm (Natrun Bergstation),
Saalfelden,
Schönau am Königssee - Jenner Bergstation
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici