Vremenska prognoza - Schleinitz
Vremenska prognoza Schleinitz:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,52 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 2,6 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,3 |
| 42% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,16 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,32 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,16 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,82 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 3,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 3,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,18 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,72 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Schleinitz. Schleinitz je planina u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 2905 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Dolomitenhütte,
Ederplan,
Faschingalm - Zettersfeld,
Feldkopf,
Glocknerwinkel,
Iselsberg,
Kals am Großglockner,
Kalsertal,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Lucknerhaus,
Mörtschach,
Mörtschachberg,
Winklern,
Zettersfeld
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici