Vremenska prognoza - Selska planina
Vremenska prognoza Selska planina:
Ažurirano: 15. 05. 2026 16:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,19 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,43 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,83 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,83 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 5% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Selska planina. Selska planina je planina u gorju Škofjeloško, Cerkljansko hribovje i Jelovica (
Slovenija) na visini 1140 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bled,
Blegoš,
Blejsko jezero,
Bohinjska Bistrica,
Brezje,
Brunarica Dražgoše,
Črna prst,
Davča,
Dražgoše,
Kobla,
Koča na Dobrči,
Kravja Črna gora,
Lesce,
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Petrovo Brdo,
Podnart,
Podtabor,
Podvin,
Pokljuka,
Ratitovec,
Rudno,
Smučišče Cerkno,
Smučišče Kozji hrbet,
Soriška planina,
Zgornja Sorica,
Zgornji Goreljek (Pokljuka)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici