Vremenska prognoza - Serles
Vremenska prognoza Serles:
Ažurirano: 18. 05. 2026 21:54
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,58 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,24 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,36 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 16% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Serles. Serles je planina u gorju Stubaierske Alpe (
Austrija) na visini 2717 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Axamer - Lizum,
Axams (Birgitzköpflhaus),
Axams (FlyingCam Axams),
Bergeralm,
Bergeralm (Steinboden),
Birgitzköpfl,
Elfer,
Krinnenkopf,
Matrei am Brenner - Maria Waldrast,
Mitterjoch (Fulpmes),
Navis (Peer Alm Hochleger),
Neustift - Hochstubai (Übungsland Krössbach),
Neustift i. St. - Neustift,
Oberissalm u Stubaier Oberbergtal,
Obernberg am Brenner (Obernberger See),
Panoramarestaurant Hoadl-Haus,
Panoramasee (Fulpmes),
Patscherkofel,
Patscherkofel,
Schlick 2000,
Schlick 2000 (Kreuzjoch),
Serlesbahnen,
Serleslifte Mieders Bergstation Koppeneck II,
Skiarena Bergeralm - Das Skigebiet im Wipptal,
Trins,
Volderau,
Wattens (Swarovski Kristallwelten)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici