Vremenska prognoza - Similaun
Vremenska prognoza Similaun:
Ažurirano: 27. 04. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,95 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,17 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,52 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,15 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 2% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Similaun. Similaun je planina u gorju Otztalske Alpe (
Austrija,
Italija) na visini 3606 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici