Vremenska prognoza - Skala
Vremenska prognoza Skala:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,49 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 4,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 6,09 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 6,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 3,43 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Skala. Skala je planina u gorju Karavanke (
Slovenija) na visini 750 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Dobbiaco / Toblach (Hotel Rosengarten),
Dramlje,
Lukanja (Vodna vas),
Pečica,
Rogla (apartmaji Dandi – Jurgovo),
Škedenj,
Slatina,
Slovenska Bistrica,
Slovenska Bistrica (center),
Spodnje Stranice,
Sveti Trije Kralji (Hotel Jakec),
Sveti Trije Kralji (Pohorje),
Tepanje,
Vrhole pri Slovenskih Konjicah,
Zima
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici