Vremenska prognoza - Smodivnik
Vremenska prognoza Smodivnik:
Ažurirano: 16. 05. 2026 16:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 2,08 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 2,08 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Smodivnik. Smodivnik je planina u gorju Karavanke (
Slovenija) na visini 923 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Koča pod Kremžarjevim vrhom,
Kope,
Lukov dom,
Mislinja,
Mislinja,
Ribniško Pohorje,
Rogla,
Rogla (Hotel Natura),
Rogla (Ostruščica),
Slovenj Gradec,
Šmartno pri Slovenj Gradcu,
Velenje,
Velenje (Plaža Velenje),
Zavodnje
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici