Vremenska prognoza - Stari grad Vipava
Vremenska prognoza Stari grad Vipava:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 2,26 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 4,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 45% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 16% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,46 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,96 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,06 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,16 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,26 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 2,23 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 2,06 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 3,66 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 5,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 5,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 4,89 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 4,36 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 3,19 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 4,59 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 4,59 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 2,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,63 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Stari grad Vipava. Stari grad Vipava je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 241 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Ajdovščina,
Barnica,
Branik,
Čebulovica,
Col,
Col,
Črni vrh nad Idrijo,
Dolenje,
Idrija - Godovic, Zala,
Javornik,
Mlake,
Mrzli Log,
Nanos (Pleša),
Otlica,
Podnanos,
Predjama,
Razdrto,
Rebrnice,
Selo,
Senožeška brda,
Štanjel,
Štanjel (Ferrarijev vrt),
Vipava,
Vipavski Križ
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici