Vremenska prognoza - Stari tabor
Vremenska prognoza Stari tabor:
Ažurirano: 2. 05. 2026 12:44
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 2,39 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,79 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,89 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,79 |
| 95% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Stari tabor. Stari tabor je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 603 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Barnica,
Bazovica / Basovizza,
Beka,
Čebulovica,
Divača,
Katinara,
Kokoš,
Kozina,
Krvavi Potok,
Letališče Divača,
Lokev,
Nanos (Pleša),
Podnanos,
Razdrto,
Rebrnice,
Senožeška brda,
Sežana,
Trg Jedinstva Italije - Trst,
Trst / Trieste,
Trst San Giusto,
Vejna / Monte Grisa,
Viadukt Črni Kal,
Zidovnik (Sedovnik)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici