Vremenska prognoza - Stene svete Ane
Vremenska prognoza Stene svete Ane:
Ažurirano: 14. 05. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,04 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 49% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Stene svete Ane. Stene svete Ane je planina u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 964 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici