Vremenska prognoza - Stifterboden
Vremenska prognoza Stifterboden:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,86 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,39 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,39 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,39 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,33 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,56 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,56 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,23 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,09 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 86% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Stifterboden. Stifterboden je planina u gorju Gurktaler Alpe (
Austrija) na visini 1665 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Bad Kleinkirchheim,
Bodensdorf - Ossiacher See,
Faakersee,
Gerlitzen,
Gerlitzen Neugarten,
Gerlitzen Neugarten Speed Abfahrt,
Gnesau,
Golf Velden Wörthersee,
Kaiserburg,
Kaiserburg Bob,
Maibrunn Berg,
Ossiacher See Schifffahrt,
Ossiacherberg,
Prekowahöhe,
Rottenstein (Kleinkirchheimer Straße),
Schlosshotel Velden,
Strohsack,
Thermenschuss - Kaiserburg,
Velden am Wörthersee,
Velden na Wörthersee,
Villach
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici