Vremenska prognoza - Sv. Marija Magdalena (Dramlje)
Vremenska prognoza Sv. Marija Magdalena (Dramlje):
Ažurirano: 15. 05. 2026 12:22
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,27 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,07 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 26% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Sv. Marija Magdalena (Dramlje). Sv. Marija Magdalena (Dramlje) je crkva u gorju Karavanke (
Slovenija) na visini 327 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Celje (letno kopališče),
Celjska koča,
Dramlje,
Letališče Celje (Letališče Levec),
Medlog,
Pečica,
Podplat,
Škedenj,
Slatina,
Spodnje Stranice,
Tepanje,
Vrhole pri Slovenskih Konjicah,
Zima
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici