Vremenska prognoza - Sv. Marija Vnebovzeta (Vrbnik)
Vremenska prognoza Sv. Marija Vnebovzeta (Vrbnik):
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 48% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Sv. Marija Vnebovzeta (Vrbnik). Sv. Marija Vnebovzeta (Vrbnik) je planina u gorju Jadranski otoci (
Hrvatska) na visini 75 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Crikvenica,
Klenovica,
Klimno,
Krk (Vela placa),
Malinska - otok Krk,
Njivice,
Novi Vinodolski,
Novi Vinodolski (Dalmatia),
Povile,
Selce,
Selce (Trg padlih borcev),
Šilo,
Soline,
Valbiska (Krk)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici